Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze 2020

Zapraszamy 29 marca w niedzielę (10:00 - 14:00) do Centrum Ogrodnicze I Motel Żelazny w Gorzowie Wielkopolskim

Warsztaty poprowadzi Witold Czuksanow. Serdecznie zapraszamy!
Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to cykl mini-eventów promujących lokalne sklepy i centra ogrodnicze. Wraz z redaktorem Witoldem Czuksanowem, autorem wielu książek o tematyce ogrodniczej oraz partnerami akcji KRONEN, RAMP - piękny ogród, Kwazar, PNOS Ożarów Mazowiecki i FLOROVIT chcemy wspólnie edukować kolejne pokolenie konsumentów. 
Klienci przez zabawę dowiedzą się w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny.

rwo

O nas

Nasze Centrum Ogrodnicze , będące firmą rodzinną , powstało w 1989 roku . Początkowo siedziba była niewielka , ale odpowiadając na potrzeby gorzowskiego rynku, a przede wszystkim realizując naszą ogrodniczą pasję, w 2002 roku otworzyliśmy Centrum Ogrodnicze przy ulicy Walczaka. Od tej pory nieustannie inwestujemy i rozwijamy się.

Stawiamy na profesjonalne, dobre i sprawdzone marki z branży ogrodniczej, agd, narzędzi. Specjalizujemy się przede wszystkim w roślinach ogrodowych i domowych. Sprowadzamy je wyłącznie ze sprawdzonych szkółek z Polski i ze świata.

Oprócz tego  prowadzimy sprzedaż artykułów rolniczych, narzędzi, folii, agd , zoologicznych, nawozów, donic ozdobnych itp.

Stawiamy na nasze doświadczenie i bardzo chcemy się nim dzielić .Chcemy, aby nasi klienci byli świadomymi ogrodnikami.

Współpracujemy z klientami detalicznymi  oraz firmami. Prowadzimy również sprzedaż hurtową.

Zapraszamy do współpracy